Четвер, 19.10.2017, 10:53
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Головна » 2015 » Червень » 26 » Чи можливе розлучення з вагітною?
Чи можливе розлучення з вагітною?
12:41

Мій брат одружився, його дружина завагітніла, але не від брата. Вони можуть розлучитись під час її вагітності?

Відповідь: Дружина має право подати позов про розлучення під час вагітності, якщо батьківство зачатої дитини признано іншою особою (ч.3 ст.110 СКУ). Прийняти позовну заяву Луцький міськрайонний суд під час вагітності дружини вашого брата  та відкрити провадження може лише при наявності доказів:

1. що дитина зачата іншим чоловіком ( для цього йому не потрібно підписувати жодних документів, але потрібно докази цього факту, тобто медична довідка та його свідчення в суді);

2. або докази, що чоловік поводив себе протиправно по відношенню до дружини.

----------------------

Допомога у розірванні шлюбу через суд, стягненні аліментів, збільшенні/зменшенні розміру аліментів, розподілі майна подружжя, позбавленні батьківських прав інших шлюбно-сімейних справах. Консультація телефоном або онлайн у соціальній мережі – безкоштовна.

Телефонуйте: (київстар) 097 38 58 658; (лайф) 063 32 20 973; прямий номер у Луцьку 29 97 70.  Якщо Ви знаходитеся за кордоном, ми представлятимемо Ваші інтереси в Україні.

Переглядів: 240 | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2017