Субота, 18.05.2024, 20:51
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Актуально

5 причин ніколи не відкривати рахунок у банку

Експерти вважають, що єдиним серйозним відмінністю між фінансовою спроможністю і фінансовою неспроможністю людини є вміння правильно розпоряджатися своїми матеріальними заощадженнями. Все гранично просто: щоб примножити свій дохід, ви повинні навчитися правильно поводитися з грошима.

Але чи є відкриття рахунку в банку єдиним способом змусити фінанси "працювати"? Пропонуємо вашій увазі причини, з яких рахунок у банку відкривати не варто.

1. Банкрутство фінансової установи

Самий серйозний ризик при відкритті рахунку в банку - це можливе банкрутство установи. Передбачити це практично неможливо, але потрібно намагатися проаналізувати історію діяльності банку для того, щоб виявити можливі негативні варіанти розвитку подій.

Експерти відзначають, що якщо банк справно пропрацював 100 років, то це є гарним показником безпеки вкладення.

Стабільна економічна ситуація в країні є "фундаментом", завдяки якому ризик банкрутства зводиться до мінімуму. Приміром, такі країни як Австрія, Швейцарія або Голландія в цьому плані ідеальні.

Олександр Кравченко, у якого сталася подібна неприємна історія з банком, радить стежити за новинами в банківському світі, уважно перевіряти, кому належить установа.

"Якщо власники невідомі або мають проблеми з владою - краще утриматися від вкладу. Головне не вкладати в один банк суму більше 200 тис. грн - максимум, який покриває Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. При виборі банку зараз я дивлюся на відсотки, на активи банку , зобов'язання, звітність. Якщо є інсайдери в банку (а вони є дуже часто) - дізнаюся інформацію від них ", - продовжує Олександр.

Якщо банк терпить фінансовий крах, то він зобов'язаний виплатити грошові кошти вкладнику.

2. Залежність від фінансової системи

Як відомо, банківська система безпосередньо залежить від економічної ситуації в країні.

Якщо у банку виникне підозра у відмиванні грошей або в їх "перегонці", то він має право заморозити платіж до тих пір, поки не будуть з'ясовані необхідні обставини.

Відзначимо, що більшість банків просять клієнтів пред'являти документи, що підтверджують платежі.

3. Обов'язкові комісії

Пам'ятайте, що за переказ коштів з одного рахунку на інший, банки, найчастіше, знімають від 1% комісії від суми переказу. Іноді банківські операції з вашим рахунком припускають оплату: будь-то зняття грошей або поповнення рахунку готівкою.

Окрема тема - це кредитні карти. Розташовуючи сумою на "кредитці", людина не турбується про те, як скоро йому доведеться її повернути та сплатити проценти від її використання.

Менеджер Світлана Ярова розповідає, що більше ніколи не візьме кредит у банку.

"Одного разу мені довелося взяти кредит на 4 тис. грн, який я віддавала на протязі трьох років. Чи варто говорити, скільки грошей мені довелося переплатити через це", - ділиться Світлана.

4. Банкомати - "вічна проблема"

Зберігаючи свої заощадження на банківському рахунку, рано чи пізно вам буде потрібно банкомат для того, щоб ці заощадження можна було перевести в готівку. За кордоном ситуація трохи відрізняється від української - іноземці звикли розраховуватися безготівковим способом.

Якщо ви не знаєте, де знаходиться потрібний вам банкомат, потрібно як мінімум:

1) Інтернет;

2) сайт банку;

3) потрібний розділ на сайті.

І не факт, що там вдасться відшукати те, що потрібно.

5. "Пластикове" шахрайство

Число зчитувальних пристроїв, які встановлюються шахраями на банкомати для крадіжки карткових даних, збільшується з кожним роком.

Дані "пластику" зловмисники отримують через спеціальні зчитувальні пристрої, які встановлюються на банкоматах і дублюють зовнішній вигляд приймальних пристроїв, наприклад, клавіатури банкомату. ПІН-код же фіксується за допомогою закріплення мініатюрної відеокамери.

Крім скіммінгу, власники карток нерідко стають і жертвами шахраїв, практикуючих фішинг - отримання обманним шляхом особистих ідентифікаційних даних власника карти.

І список подібних способів на цьому не закінчується. За словами експертів, власник карти, на жаль, практично, не в силах протистояти зловмисникам.

Пам'ятайте, що кожен банк має свої правила користування рахунком. І вічна дилема "куди, як і під які відсотки вкласти свої гроші" для кожного вирішується індивідуально.

Ми постаралися зупинитися на основних проблемах, що виникають при використанні послуг банківської системи, але ця тема для декількох статей. Нам залишається побажати вам завжди шукати різні шляхи примноження свого капіталу, і нехай вони завжди будуть творчими й унікальними!

Якщо Ви проживаєте у Луцьку чи Волинській області і у вас виникли будь-які питання юридичного спрямування – телефонуйте і ми допоможено Вам.

Консультації БЕЗКОШТОВНІ.

Телефонуйте зараз: (київстар) 097 38 58 658; (лайф) 063 32 20 973; прямий номер у Луцьку 29 97 70.

Просимо звертати увагу на дати публікації: статті актуальні лише на дату розміщення і не коригуються із зміною законодавства.

Категорія: Актуально | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (25.03.2013)
Переглядів: 836 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2024