Середа, 25.04.2018, 20:23
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Актуально

Довідки про склад сім'ї не видають - як оформити допомогу при народженні дитини?

У зв'язку з набранням чинності з 04.01.2013 Закону про свободу пересування та наказу МВС від 22.11.2012 № 1077 про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб, функції паспортистів, які працювали при ЖЕКах і видавали довідки про склад сім'ї (т.зв . «Форма 3»), перейшли до Державній міграційній службі. Однак питання видачі таких довідок залишилося відкритим, що ускладнює оформлення соціальних виплат і пільг

 

Отже, довідки про склад сім'ї тепер не існує, а новий документ (довідка про реєстрацію місця проживання / місця перебування особи), який сьогодні видає ГМС України, не передбачений у переліку необхідних документів і є формальністю.

Поки законодавець не приведе у відповідність один одному законодавчі норми, одним з можливих способів підтвердження, наприклад, складу сім'ї при оформленні допомоги при народженні дитини, є рішення суду, прийняте на підставі заяви особи на встановлення фактів, що мають юридичне значення. Але, в такому разі, можна тільки уявити, який хаос почне відбуватися не тільки в судах, але й серед населення.

Тимчасово Мінсоцполітики дозволило призначати допомогу при народженні дитини на підставі акта огляду умов проживання сім'ї, із зазначенням в ньому інформації, яким за рахунком дитиною є новонароджений.

На сьогодні управління соцзахисту приймають документи на оформлення допомоги при народженні дитини та на підставі нової довідки про реєстрацію місця проживання / місця перебування особи, виданої ГМС України, з єдиною обмовкою, що в такому документі повинна бути інформація і про склад сім'ї.

Категорія: Актуально | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (28.01.2013)
Переглядів: 1813 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2018