Середа, 19.12.2018, 05:39
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Актуально

В Україні змінилися правила перепланування квартир.

Згідно законодавчих змін, що набули чинності з 1 січня 2013 року, знесення стін між кухнею і житловим приміщенням або ванною і туалетом більше не вважається переплануванням. Про це повідомив директор компанії "Експерт-Сервіс" Валерій Головін.

 "На сьогоднішній день, навіть якщо знесена стіна між кухнею і житловим приміщенням або ванною і туалетом, це вже не вважається переплануванням. Знесення технічних перегородок, зміна житлової площі за рахунок утеплення квартир теж більше не вважаються переплануванням. Виключенням є випадки, коли знесені несучі стіни . Всі ці зміни прописані в Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості ", - сказав він.

 Він також зазначив, що з 1 січня 2013 року в сфері оформлення угод купівлі-продажу нерухомості відбулися революційні зміни, що стосуються спрощення процедури здійснення угод та порядку проведення інвентаризації об'єктів нерухомості. Згідно законодавчих змін, саме поняття "Бюро технічної інвентаризації" анулюється. Тобто суб'єкт господарювання, у штаті якого працюють співробітники, що пройшли атестацію в Мінрегіонбуді. Що стосується термінів з проведення інвентаризації, то вони визначаються договором. Це дуже серйозно спрощує роботу Інвентаризатор і самим замовникам. Технічна інвентаризація проводиться тільки в тому випадку, якщо того хоче замовник, а також тоді, коли нерухомість потрапляє на ринок вперше, реалізується об'єкт незавершеного будівництва.

 Таким чином, квартири з переплануванням тепер можна купувати без проблем, а потім вже самим займатися узаконюємо перепланування. Також дуже істотно розширений ряд випадків, коли те чи інше перепланування не вважається таким.

Категорія: Актуально | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (24.01.2013)
Переглядів: 546 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2018