Четвер, 18.10.2018, 10:02
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Актуально

За розміщення кондиціонера та антени штрафуватимуть на 1700 грн.

Депутати планують суттєво збільшити штрафи - до 1 700 грн за незнання  інженерних правил експлуатації  приміщень. Таке нововведення вдарить по бізнесу і стане золотою  жилою для чиновників .

Верховній Раді запропонували підвищити штрафи за порушення правил благоустрою житлових будинків і будов . На думку юристів , справжнє призначення документа - в отриманні додаткового прибутку за рахунок штрафів за порушення в експлуатації інженерного обладнання , у тому числі кондиціонерів або телеантен .

Законопроектом  «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил користування житловими будинками і житловими приміщеннями » пропонується підвищити штрафи за порушення правил користування житлових приміщень , сходових кліток, ліфтів , під'їздів , прибудинкових територій з 17-51 грн до 340-1 360 грн для громадян та з 51-119 грн до 850-1 700 грн для посадових осіб.

При цьому  документ передбачає накладення штрафу за неправильну експлуатацію інженерного обладнання.

Що таке інженерне обладнання - це все, чим укомплектований кожен будинок. У першу чергу - це санітарно - технічні системи та прилади опалення , вентиляція , в тому числі кондиціонери , каналізація , системи електрообладнання , радіомережі , телефон, телебачення . Тобто за законом до будь-якій людині можуть прийти і перевірити , як він встановив кондиціонер , телеантен , чи в дозволеному місці просвердлив отвір для вентиляції квартири або офісу. Враховуючи те , що всіх цих правил по суті ніхто не знає , порушниками стануть всі . А штрафи можуть досягати 1 700 гривень.

Також  інтерес для перевіряючих представлятимуть жителі багатоквартирних будинків , "порушення" яких можна підтвердити , оглянувши , наприклад , як встановлений кондиціонер , телеантена та інше інженерне обладнання .

Примітно , що рівень штрафів істотно різниться, що дозволить чиновникам домовлятися з порушниками , пропонуючи заплатити , наприклад, 1 700 гривень в казну або кілька сотень відкупних . Головною цільовою аудиторією законопроекту стане дрібний і середній бізнес , якому доведеться відкуповуватися від нових перевірок і вивчати правила експлуатації інженерних систем. Підприємству буде простіше заплатити невеликий штраф , ніж занурюватися в тривалу бюрократичну тяганину.

Категорія: Актуально | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (12.09.2013)
Переглядів: 457 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2018