Понеділок, 19.11.2018, 17:10
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Статті

Допомогу при народженні дитини хочуть збільшити

Депутатом Верховної Ради України зареєстрований у парламенті проект Закону України "Про внесення змін до статті 12 Закону України " Про державну допомогу сім'ям з дітьми " (щодо зміни розміру та порядку нарахування допомоги при народженні дитини)

Законопроектом пропонується статтю 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" викласти в новій редакції , що передбачає збільшення загального розміру допомоги при народженні дитини та принципів нарахування допомоги , з урахуванням зміни розміру прожиткового мінімуму протягом усього періоду здійснення виплат державної допомоги по народженню дитини.

Так , допомога при народженні дитини пропонується нараховувати в розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років , і виплачувати виходячи з розміру прожиткового мінімуму , встановленого на момент здійснення виплат допомоги.

Допомога при народженні дитини надаватиметься у наступному розмірі: на першу дитину - 34 розмірів прожиткового мінімуму , на другу дитину - 63 розмірів прожиткового мінімуму , на третю і кожну наступну дитину - 128 розмірів прожиткового мінімуму .

Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово : при народженні першої дитини - у розмірі 10 прожиткових мінімумів , при народженні другої дитини - у розмірі 15 прожиткових мінімумів , при народженні третьої і наступної дитини - у розмірі 20 прожиткових мінімумів.

Решта допомоги виплачуватиметься : на першу дитину протягом наступних 24 місяців , на другу дитину - протягом 48 місяців , на третю і кожну наступну дитину - протягом 72 місяців.

Виплата допомоги здійснюватиметься щомісячно в таких розмірах: на першу і другу дитину - у розмірі 100 % прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років , встановленого на момент здійснення виплати , на третю і наступну дитину в розмірі 150 % прожиткового мінімуму для дітей у віці до шести років , встановленого на момент здійснення виплати .

Метою проекту акта є підвищення ефективності державної допомоги при народженні дитини , поліпшення матеріального становища молодих сімей та захист призначеної допомоги від інфляційних ризиків за рахунок збільшення розмірів допомоги та вдосконалення порядку їх призначення.

За матеріалами ВРУ

Категорія: Статті | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (03.03.2014)
Переглядів: 380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2018