Четвер, 18.10.2018, 09:49
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Статті

Суд зобов'язав фізосіб-підприємців погашати кредити навіть після закриття бізнесу.

Верховний суд України зобов'язав фізосіб - приватних підприємців нести відповідальність по кредиту навіть після закриття їхнього бізнесу

Це зазначено у правовій позиції ВСУ , винесеною в рамках суперечки про визнання припинення зобов'язань за іпотечним договором .

Текст судового рішення ще не оприлюднено , але ВСУ зазначив , що згідно ст. 51,52 , 598-609 Цивільного кодексу та ст. 47-49 закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" , у разі ліквідації фізособи- суб'єкта підприємницької діяльності його зобов'язання за договорами не припиняються. Вони залишаються за позичальником як за фізособою , оскільки воно не припиняє свого існування.

" Фізособа- підприємець відповідає за своїми зобов'язаннями , пов'язаними з підприємницькою діяльністю , усім своїм майном. І так як основне зобов'язання за кредитним договором не припинився , немає підстав для припинення та іпотеки (його нерухомості)" , - йдеться у рішенні ВСУ.

Необхідність у точному трактуванні ВСУ виникла через те , що різні суди по-різному трактують зобов'язання фізосіб-підприємців у момент їх банкрутства.

Категорія: Статті | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (27.01.2014)
Переглядів: 326 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2018