Субота, 30.11.2024, 00:32
Юридична агенція УКРЮРПОСЛУГИ (Луцьк)
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [122]
Про банківську систему України [18]
Самочинне будівництво [2]
Сімейні спори [0]
Актуально [54]
Головна » Статті » Статті

Адвокати з розлучень кажуть, що соціальні мережі - найкраще джерело інформації

Американська асоціація сімейних адвокатів повідомляє, що 81% їх членів в останні п'ять років користувалися даними з таких ресурсів як Facebook, MySpace, Twitter та інших соціальних мереж, включаючи YouTube і LinkedIn.

За словами президента Асоціації Лінди Лея Вікен, найбільшою популярністю серед адвокатів користується Facebook. 66% опитаних сказали, що вдавалися в ході шлюборозлучних процесів до даними, отриманими з цього сайту. На другому місці за популярністю - MySpace (15%), а далі йде Twitter (5%).

Згідно з дослідженням за 2008 рік Pew Internet і American Life Project, приблизно кожен п'ятий дорослий чоловік зізнається, що використав Facebook для флірту. Причому, корисна для адвокатів інформація - це не обов'язково фотографії коханців. Наприклад, якщо батько змушує сина викреслити матір із списку "друзів", це може бути використано в суді для звинувачення в тому, що він намагається викликати відчуження.

За словами Вікен, останнім часом кількість такого роду свідчень в судах стрімко зросла.

Серед найбільш курйозних прикладів того, як люди викрили себе в соціальних мережах, адвокати (зрозуміло, не називаючи імен своїх клієнтів), наводять такі історії:

• Чоловік розмістив оголошення на сайті для знайомств Match.com, де назвався бездітним холостяком. Одночасно з цим він домагався по суду опіки над нібито відсутніми дітьми.

• Чоловік, заперечував, що у нього є проблеми з управлінням гнівом, розмістив на Facebook такий опис себе: "Якщо тобі вистачить духу на мене наїхати, я надеру тобі дупу".

• Батько, який вимагав опіки над дітьми, стверджував, крім іншого, що їх мати ніколи не бере участі в житті дітей. Це було підтверджено непрямими доказами: згідно з даними сайту World of Warcraft, вона перебувала там зі своїм бойфрендом в той час, коли предполжітельно повинна була проводити час з дітьми. Крім того, вона захоплювалася грою Farmville (аналог "Веселої ферми") - теж в невідповідні моменти.

• Мати на суді заперечувала, що курить марихуану, однак на своїй сторінці на Facebook розмістила фотографії з вечірок, де вона курить травичку.

Адвокат по шлюборозлучних процесів Леслі Метьюз говорить: "У соціальних мережах можна виявити інформацію, яку ми ніколи б не знайшли звичайними методами. Люди буквально все розповідають про себе самі. Вони не цілком вловлюють зв'язок між своєю реальною і віртуальною життями, і не віддають собі звіту , що їх свідчення в суді суперечать тому, що вони говорять в соціальній мережі ".

Для тих, хто не хоче, щоб завдяки соціальним мережам світ дізнався про них щось зайве, адвокати пропонують наступні поради:

Все, що ви скажете, може бути і буде використано проти вас.

Якщо ви плануєте лжесвідчити під присягою, не публікуйте відомостей, що суперечать цій брехні, в мережі. "Коли до нас звертаються клієнти, ми просимо дозволу поглянути на їх сторінку на Facebook і нагадуємо їм, що суддя вміє читати, так що їм не варто писати там нічого такого, чого судді знати не варто", - говорить Вікен.

Бійтеся своїх ворогів-друзів

Розлучення-напружений з емоційної точки зору процес, в якому вашим спільним друзям іноді доводиться робити вибір. Оскільки про результати такого вибору вам невідомо, варто бути обережнішими, ділячись своїми почуттями з тими, кого ви вважаєте своїми друзями. Можливо, вони вже стали друзями вашого колишнього чоловіка.

 Що б це означало?

У наш час дорослі люди повинні розуміти, що розміщення у відкритому доступі компрометуючих фотографій може призвести до неприємних наслідків. Особливо під час судового процесу. В одному з таких процесів колишній чоловік виявив на сторінці проживає окремо дружини фото, де вона напівроздягнені, радом з фотографіями дітей.

Налаштування приватності

Вони не дарма там є. Знайдіть їх, розберіться і використовуйте за призначенням.

 Допомога у розірванні шлюбу через суд, стягненні аліментів, розподілі майна подружжя, позбавленні батьківських прав інших шлюбно-сімейних справах.

Консультації БЕЗКОШТОВНІ.

Телефонуйте зараз: (київстар) 097 38 58 658; (лайф) 063 32 20 973; прямий номер у Луцьку 29 97 70.

 

Категорія: Статті | Додав: УКРЮРПОСЛУГИ (31.08.2012)
Переглядів: 789 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Реєстрація
Наше опитування
Чи зачепила Вас криза?
Всього відповідей: 79
Відвідування
Copyright MyCorp © 2024